28 липня 2015, 13:34

Україна долучилася до діяльності Форуму юридичного співробітництва

Прес-служба Верховного Суду України

За результатами Литовсько-молдовсько-українського правового Форуму, який відбувся 22 – 24 липня 2015 року у місті Молетаї (Литовська Республіка), підписано Декларацію Форуму юридичного співробітництва Республіки Молдова, України і Литовської Республіки. Координатором Форуму з боку української держави став Верховний Суд України, повідомляє прес-служба ВСУ.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Юристи трьох країн визначили подальші мету та регламент роботи Форуму юридичного співробітництва, спираючись на міжнародний досвід та спільність історичного і правового розвитку держав.

Задекларовані засади мають на меті поглиблення розвитку та прискорення процесу закріплення цінностей правової держави, що дасть можливість посилити механізм захисту прав людини і створити систему судів, яка відповідатиме європейським цінностям, зазначила заступник Голови Верховного Суду України, керівник делегації ВСУ Марина Кліменко.

Основними завданнями, закріпленими у Декларації, є визначення спільних для трьох сторін актуальних проблем функціонування правових систем та пошук способів їх вирішення, сприяння шляхом обміну досвідом реформуванню цих систем, розвиток наукового співробітництва у сфері юридичної освіти та науки, поширення принципів правової держави з одночасним поглибленням правової культури суспільства.

Серед засновників Форуму - державні, недержавні і наукові установи, представники яких підписали Декларацію. Форум відкритий і для інших установ, що поділяють мету Форуму і у своїй діяльності сприяють посиленню тристоронніх зв’язків між юридичними установами Республіки Молдова, Литовської Республіки та України.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати