04 січня 2021, 13:54

Угода про спільне аудіовізуальне виробництво з Канадою набула чинності

Прес-служба МЗС

1 січня набула чинності Угода про спільне виробництво аудіовізуальних творів між Україною та Канадою.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "АМКУ наклав майже 59 млн грн штрафів за змови двох підприємств на 13 тендерах"

Про це повідомляє прес-служба МЗС.

Дія угоди поширюється на кінопродукцію, телевізійний контент (телесеріали, телефільми, шоу), а також вебсеріали, VR-проєкти та інші кросплатформні продукти.

Відтепер українські теле- та кіновиробники, які працюють спільно з канадськими партнерами, можуть претендувати на бюджетну підтримку, податкові пільги і знижки при дистрибуції у Канаді.

«Це хороший подарунок «під ялинку» нашій креативній індустрії, українському глядачу, але це і бажана новина для Канади, – каже посол України в Канаді Андрій Шевченко. – Ми шукаємо (і знаходимо!) нові й нові сфери, де наша дружба з Канадою може приносити конретну, практичну і взаємну користь». 

Згідно з Угодою, спільним виробництвом вважається об’єднання творчих та фінансових ресурсів митців з України та Канади. Кожна зі сторін має профінансувати щонайменше 15 % від загального бюджету на виробництво. Україна розглядатиме такий контент як український, а Канада – як канадський, що дозволить користуватись пільгами та преференціями в обох країнах.

До спільного виробництва аудіовізуальних творів можуть залучатися також партнери з третіх країн, з якими Україна або Канада підписали аналогічну угоду або меморандумом про взаєморозуміння. 

Угода діятиме протягом наступних п’яти років та буде автоматично продовжуватися на наступні п’ятирічні періоди за відсутності засторог у жодної зі сторін.

Угоду про спільне виробництво аудіовізуальних творів між Україною та Канадою було підписано 2 липня 2019 року під час візиту Президента Зеленського у Торонто. Україна ратифікувала документ у вересні, а Канада – у грудні 2020.

Нагадаємо, з 1 січня 2021 р. змінилася вартість оформлення біометричних паспортів.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати