18 червня 2024, 16:45

У застосунку Резерв+ зʼявилися нові функції: деталі

Пресслужба Міноборони

З 18 червня 20254 року в застосунку Резерв+ зʼявився QR-код, відсканувавши який уповноважені органи можуть перевірити чинність електронного військово-облікового документа, що має таку ж юридичну силу, як і паперовий. Про це повідомила пресслужба Міноборони.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Міноборони запустило сайт з вакансіями у ЗСУ".

Як зазначається, порядок формування та використання електронного військово-облікового документа визначається постановою КМУ від 16.05.2024 № 559.

"Щоб отримати електронний військово-обліковий документ достатньо авторизуватись у застосунку Резерв+ та оновити дані щодо себе. Якщо ви вже оновлювали дані раніше, завантажте повторно застосунок в App Store чи Google Play Market", пояснила заступниця міністра оборони Катерина Черногоренко.

Також у застосунку можна згенерувати PDF-версію електронного військово-облікового документа у кілька кліків. У Резерв+, крім цього, доступна й функція "Виправити дані онлайн" для двох випадків:

  • Я військовослужбовець, але досі на обліку для тих військовослужбовців, чий актуальний статус не відображався в реєстрі "Оберіг";
  • Дані не знайдено для усіх військовозобов'язаних, хто отримав таке сповіщення в застосунку Резерв+.

"Громадяни можуть заповнити заявку, яка надійде до реєстру Оберіг для виправлення даних. Інформацію актуалізують дистанційно – для цього не потрібно йти до ТЦК", додала Катерина Черногоренко.

Як повідомляється, застосунок поступово розгортається в App Store та Google Play Market, тому впродовж декількох днів стане доступним для всіх.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати