15 вересня 2020, 18:18

У Вінниці відкрили Навчальний центр Служби судової охорони

Прес-служба Судової влади України

Сьогодні, 15 вересня, у Вінниці відбулася урочиста церемонія відкриття Навчального центру Служби судової охорони.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "КСУ перейшов до закритої частини у справі щодо конституційності закону про гарантування вкладів фізосіб"

Про це повідомлє прес-служба Судової влади України.

У церемонії взяли участь Голова Служби судової охорони генерал-майор Валерій Бондар, Голова Державної судової адміністрації України Зеновій Холоднюк, Голова Ради суддів України Богдан Моніч, голова Сьомого апеляційного адміністративного суду Віталій Кузьмишин, голови судів Вінницької та сусідніх областей, інші почесні гості.   

«Навчальний центр, який ми сьогодні відкриваємо, стане базовим навчальним закладом для кожного співробітника Служби судової охорони. Кожен судовий охоронець тут або навчатиметься азів професії, або підвищуватиме свою кваліфікацію», – зазначив генерал-майор Валерій Бондар, виступаючи на церемонії відкриття Центру.

За його словами, вже сьогодні перші 24 слухачі, що прибули до Вінниці з різних територіальних управлінь Служби, розпочнуть первинну професійну підготовку, яка триватиме до двох місяців.

Генерал-майор Валерій Бондар вручив відзнаки Служби судової охорони кращим співробітникам Територіального управління Служби судової охорони у Вінницькій області, які зробили вагомий внесок у створення Навчального центру ССО. Серед нагороджених, зокрема, й начальник цього територіального управління полковник Служби судової охорони Євгеній Прудиус.  

У межах заходу також відбулося показове тактико-спеціальне заняття, під час якого співробітники підрозділів охорони, швидкого реагування та особистої безпеки суддів територіальних управлінь Служби судової охорони у Вінницькій, Хмельницькій областях, у м. Києві та Київській області продемонстрували свій високий професійний вишкіл.

Нагадаємо, 16 вересня у КСУ відбудеться розгляд трьох справ за конституційними скаргам

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати