08 квітня 2020, 18:45

У РСУ використали систему відеоконференції, яку запустять у всіх судах України

Прес-служба РСУ

Впровадження інструментів дистанційного судового провадження сьогодні має пріоритетне значення та повинно відбутися в найкоротші терміни.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "КСУ: у законопроекті про КСУ передбачено суттєві обмеження певних конституційних прав".

На цьому наголосив голова Ради суддів України Богдан Моніч під час робочої наради з радником Голови Державної судової адміністрації України Леонідом Богдановимповідомляє прес-служба РСУ.

Так, під час наради було використано систему відеоконференції, яку планується запустити найближчим часом у всіх судах України.

За словами пана Богданова, наразі ДСА України затвердила "Порядок роботи з технічними засобами відеоконференцзв’язку під час судового засідання в адміністративному, цивільному та господарському процесах за участі сторін поза межами приміщення суду". Найближчим часом він буде опублікований на сайті ДСА України.

При цьому сама система відеоконференцзв'язку готова до роботи, наразі завершується її тестування, а вже незабаром з її використанням будуть проведені судові засідання в ряді судів України. Систему відеоконференції можна буде запустити на будь-якому комп’ютері та навіть зі смартфона. Вона дозволяє обмінюватися документами між учасниками конференції та повністю підтримує використання електронного цифрового підпису.

Також Голова РСУ висловив сподівання, що подальші кроки ДСА України в цьому напрямку сприятимуть і повному запуску Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи (ЄСІТС).

Нагадаємо, АРССУ підтримала запровадження дистанційного судочинства в умовах COVID-19.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати