05 грудня 2022, 15:17

У росії створюють єдину електронну базу даних військовозобов’язаних – ГУР МО України

Головне управління розвідки МО України

У росії створюють єдину електронну базу даних військовозобов’язаних. Для цього оцифровуються всі чинні документи військового обліку та наявні архіви військкоматів, повідомило в Telegram Головне управління розвідки МО України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Двоє російських військових били та катували українців, їх засуджено до 12 років за ґратами".

За інформацією ГУР, метою проєкту є створення автоматизованої системи обліку та контролю осіб, які підлягають мобілізації.

"По закінченню розробки системи її об’єднають із базами даних МВС (для контролю документів на виїзд закордон), системи "Мігрант" (для обліку нерезидентів та тих, хто хоче змінити громадянство), ДІБДР (контроль власників та користувачів транспортних засобів), СНІЛЗ, Роскадастру, Росреєстру, ІПН і навіть клієнтські бази мобільних операторів", – йдеться в повідомленні.

Після введення в експлуатацію, заявили в ГУР, система забезпечить можливість тотального контролю за військовозобов’язаними, які не проживають за місцем реєстрації, що гарантує отримання повісток навіть у формі SMS-повідомлень, електронних листів, повідомлень із соціальних мереж. Після цього вони будуть зобов’язані з’явитися у вказані терміни до місць обліку.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати