02 вересня 2021, 13:51

У регіонах створять комісії з питань узгодження заборгованості з різниці в тарифах

Пресслужба Мінрегіон

Кабінет Міністрів України під час засідання затвердив Типове положення про територіальну комісію з питань узгодження заборгованості з різниці в тарифах за спожиті енергоресурси. Відповідний проєкт постанови розроблено Мінрегіоном.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Держгеокадастр працює над розбудовою національної інфраструктури геопросторових даних (НІГД)"

Про це повідомляє пресслужба Мінрегіону.

«Одним із джерел погашення боргів підприємств теплоенергетики є відшкодування з держбюджету заборгованості з різниці в тарифах. Відтак, чинне законодавство вимагає створити у кожному регіоні територіальну комісію, положення про яку сьогодні затверджено Урядом», – повідомила заступниця Міністра розвитку громад та територій Наталія Хоцянівська.

Зазначимо, раніше Верховна Рада України прийняла Закон №1639-IХ «Про заходи, спрямовані на подолання кризових явищ та забезпечення фінансової стабільності на ринку природного газу», який був підписаний Президентом України. Закон прийнято з метою врегулювання ситуації з боргами ТКЕ перед НАК «Нафтогаз України».

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати