22 серпня 2020, 12:22

У Раді хочуть посилити відповідальність за свідоме доведення будинку до стану руйнування

У Верховній Раді України зареєстровано Проект Закону №3003а від 21.08.2020 р. "Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за свідоме доведення будинку (споруди) до стану руйнування".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Набрав чинності закон, що пришвидшить розгляд кримінальних проваджень у судах першої інстанції".

Як зазначається, законопроект розроблено з метою забезпечення захисту законних інтересів людини та держави у питані збереження цілісності об’єктів нерухомості та життя і здоров’я людини. Крім цього, він стимулюватиме збереженню пам’яток архітектури та історії.

Також документом пропонується внести доповнення до Кримінального кодексу України щодо розширення зобов’язань збереження об’єктів нерухомості.

Так, визначається відповідальність за умисне, з корисливих мотивів, іншої особистої заінтересованості або в інтересах третіх осіб вчинення фізичною або юридичною особою діяння (дії або бездіяльності), що призвели або можуть призвести до руйнування.

Нагадаємо, Президент підписав закони щодо реформи патентного законодавства.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати