02 серпня 2022, 11:51

У прокуратурі розпочалось службове розслідування для перевірки дій прокурорів у прифронтових областях

Пресслужба Офісу Генпрокурора

Генеральний прокурор Андрій Костін підписав наказ про проведення службового розслідування для перевірки дій прокурорів у прифронтових областях.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Вітер змін: які реформи чекають на українську систему юстиції"

Про це він розповів під час всеукраїнського телемарафону, повідомляє пресслужба ОГП.

«Ми маємо перевірити хто де знаходився, яким чином відбувалися дії стосовно захисту приміщень прокуратур, матеріалів справ, майна. Головне – чи є інформація, яка може свідчити про причетність співробітників прокуратур до колабораційної діяльності», – зазначив Андрій Костін.

На даний час 5 прокурорам та 3 державним службовцям повідомлено про підозру, один обвинувальний акт стосовно прокурора скеровано до суду. Триває перевірка щодо понад 600 співробітників прокуратури, які перетинали кордон після 24 лютого 2022 року.

«Однак зараз мова йде не тільки про прокуратуру, а про всю правоохоронну систему, державні органи та органи місцевого самоврядування. Робота з виявлення зрадників під час війни - питання безпеки нашої держави і вимога не тільки Президента, це вимога усього українського народу», – констатував Андрій Костін.

Генпрокурор зауважив, що наразі робота на цьому напрямі активізувалася і в інших правоохоронних органах. Також він повідомив, що планується проведення координаційної наради всіх керівників правоохоронних органів, одним з питань для обговорення буде робота щодо очищення від зрадників та колаборантів.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати