15 травня 2015, 11:01

У Мінекономрозвитку пояснили, чому звільнений Саша Боровик

Урядовий портал

Міністерство економічного розвитку та торгівлі України відмовилося від співпраці з німецьким юристом Олександром Боровиком, який так і не був призначений на посаду першого заступника міністра. Про це повідомили у прес-службі міністерства.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


«Оскільки Міністерство продовжує дуже важливу роботу з впровадження, заохочення та контролю за реформами, важливо, щоб усі ті, хто працює і всі ті, хто консультує Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, були спроможні працювати разом у конструктивній манері.  Через це Міністерство вирішило розірвати всі зв'язки з паном Боровиком», - йдеться у повідомленні. 

У міністерстві підкреслюють, що О. Боровик працював радником у міністерстві на добровільних засадах та «повністю усвідомлював свій статус протягом всього періоду співпраці». «20 лютого 2015 року Саша Боровик був представлений як кандидат на посаду Першого заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України. Тим не менш, пан Боровик не отримав остаточного призначення і, відповідно, ніколи не обіймав офіційної посади в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України», - зазначається у повідомленні.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати