07 вересня 2015, 11:10

У Львові відбувся семінар з питань комунікційного менеджменту в судах для прес-секретарів судів

Судова влада України

Комунікаційний менеджмент в судах став темою проведення дводенного семінару для головних спеціалістів із забезпечення зв’язків із засобами масової інформації (прес-секретарі) апеляційних та місцевих судів загальної юрисдикції м. Львова та Львівської області, повідомляє портал "Судова влада України".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Під час навчання учасники отримали нові знання щодо організації комунікаційної роботи у суді, основ побудови якісної прес-служби та особливостей роботи з журналістами. Таке навчання було ініційовано Територіальним управлінням ДСА України у Львівській області у співпраці з Львівським регіональним відділенням Національної школи суддів України 26 та 27 серпня 2015 року. В якості викладачів було запрошено прес-секретаря Львівського апеляційного адміністративного суду Ольгу Давид, експерта з питань комунікації, керівника прес-служби ПАТ «Кредобанк» Віктора Гальчинського та ведучого спеціаліста по соціальній роботі Західноукраїнського центру «Жіночі перспективи» Олену Кальбус.

Прес-секретарі навчились правильної поведінки у кризових ситуаціях, які можуть виникати під час взаємодії із представниками ЗМІ та шляхами їх подолання. Також отримали навички написання прес-релізів та ознайомилися із психологічними аспектами діяльності прес-секретаря, зокрема із «золотими правилами» спілкування, прийомами активного слухання та технікою «STOP», що допомагає опановувати власні емоції та «температуру» відчуттів. Учасникам семінару було вручено пам’ятки якісного прес-секретаря, а також пам’ятку написання прес-релізу.

Начальник Територіального управління Державної судової адміністрації України в Львівській області Віктор Дейнека висловив сподівання, що проведення такого семінару допоможе учасникам отримати нові знання та застосовувати їх у подальшому під час виконання обов’язків прес-секретарів суду.

За словами заступника начальника Територіального управління державної судової адміністрації України в Львівській області Марії Коник, метою проведення навчання є повне перезавантаження свідомості учасників та розуміння важливості завдання, що покладено на прес-секретаря – забезпечити максимально прозорий доступ суспільства до інформації про діяльність суду, налагодити комунікацію між судами та громадськістю та довести, що суд є відкритий для людей.

Також Марія Коник зауважила, що особи, на яких покладено обов’язки по забезпеченню зв’язків із ЗМІ, повинні пишатися своєю почесною місією. В час, коли судова влада потерпає від хвилі недовіри і критики з боку суспільства, прес-секретарі відіграють ключову роль у зміцненні авторитету та підвищенні іміджу суду.

«Відновлення довіри необхідне не тільки суду, а й суспільству в цілому. Ми віримо, що завдяки спільним зусиллям незабаром почуємо: «Судова реформа відбулась» і «Довіру до суду відновлено», – зазначила Марія Коник.

Як зазначила директор Львівського регіонального відділення Національної школи суддів України Оксана Польна, захід такого формату, із залученням одразу трьох профільних спеціалістів - прес-секретаря, журналіста та психолога - проводиться вперше та покликаний охопити усі аспекти діяльності прес-служби суду.

За результатами успішного проходження навчання усі учасники отримали сертифікати Національної школи суддів України.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати