15 квітня 2020, 16:41

У Києві затвердили список КПП на в'їзді в місто

КМДА

З 16 квітня на в'їздах і виїздах з Києва будуть працювати вісім контрольно-пропускних пунктів. На кожному з них повинні працювати щонайменше п'яти осіб, які будуть не тільки вимірювати температуру, але і в разі потреби проводити огляд речей, багажу, транспортних засобів та вантажів, а також блокувати рух.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Дії роботодавця, якщо в колективі виявлять хворих на Covid-19".

Про це стало відомо з протоколів №20 та №21 засідання постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Київської міськдержадміністрації (КМДА) від 13 квітня 2020 р.

Зокрема, затверджено наступний план розміщення КПП на в'їздах і виїздах з Києва:

  • СП №501 Богатирська, вул. Богатирська, 32-Е поруч з приміщенням стаціонарного поста;
  • СП №502 Биківня, просп. Броварський напроти будівлі стаціонарного поста;
  • СП №503 Червоний Хутір, вул. Бориспільське шосе до зупинки громадського транспорту перед пл. Харківська;
  • СП №505 Бензоколонка, просп. Академіка Глушкова навпроти будівлі стаціонарного поста;
  • СП №506 Сосновий бор, шосе Житомирське напроти будівлі стаціонарного поста за пішохідним переходом;
  • СП №507 Гостомель, вул. Гостомельське шосе, 1/1-Б в будівлі стаціонарного поста;
  • СП № 508 Пирогово, Дніпровське шосе навпроти будівлі стаціонарного поста;
  • СП № 509 ДВС, вул. Вишгородська, 83-а.

"З 00:00 години 16 квітня 2020 р. до окремого розпорядження на в'їздах і виїздах з міста Києва на освічених КПП визначити особовий склад кожного КПП не менше п'яти осіб", - йдеться в розпорядженні №20.

Зазначається, що планується залучити до їхнього складу представників: ГУ Держпродспоживслужби, ГУ Київський міський лабораторний центр МОЗ; ГУ Лабораторний центр на залізничному транспорті Міністерства охорони здоров'я; комунальних некомерційних підприємств охорони здоров'я Києва; ГУ Нацполіції в Києві; Управління патрульної поліції в Києві; частин Нацгвардії, дислокація яких визначена в Києві; ГУ ДСНС в Києві, структурних підрозділів КМДА та РДА; Муніципальної варти; КП Муніципальна охорона; інших установ і організацій (за необхідності).

Водночас усі КПП повинні бути забезпечені засобами індивідуального захисту, продуктами харчування, місцями для відпочинку, засобами для проведення дезінфекції, дистанційного вимірювання температури та іншими матеріальними засобами, необхідними для належної роботи.

(для перегляду натисніть на зображення)

246715

У розпорядженні йдеться, що особовий склад КПП може за необхідності проводити огляд речей, багажу, транспортних засобів та вантажів, а також блокування руху транспортних засобів відповідно до постанови Кабміну від 11 березня 2020 р. №211. На КПП буде проводитися дистанційне вимірювання температури у водіїв і пасажирів службових транспортних засобів за допомогою безконтактних термометрів.

Читайте також: "В Україні на боротьбу з COVID-19 вже пішло майже 1,5 млрд грн".

У разі виявлення людей з температурою вище за 37,5°С, а також із симптомами ГРВІ, персоналом КПП викликається мобільна бригада для забору матеріалу для лабораторного обстеження на наявність коронавірусної хвороби СОVID-19. В особи з підозрою на СОVID-19 уточнюються контактні дані, які в подальшому передаються в поліцію для контролю дотримання заходів самоізоляції.

Для громадян з температурою тіла вище за 38°С, кашлем, задишкою, втомою співробітники КПП зобов'язані терміново викликати бригаду швидкої допомоги для госпіталізації. Громадяни, для яких вже закінчився період обсервації, повинні надати на КПП відповідну довідку.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати