01 вересня 2020, 16:11

У Києві запрацював оновлений сайт містобудівного кадастру

Департамент містобудування та архітектури КМДА

У Києві в тестовому режимі почав працювати оновлений сайт містобудівного кадастру, через який можна буде онлайн отримувати послуги, що стосуються містобудування.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "У Департаменті містобудування пояснили, яким має бути відсоток житлової забудови".

Про це повідомив заступник директора Департаменту містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації, начальник управління адміністративних послуг Юрій Тацій на своїй сторінці у Facebook.

"Оновлений сайт містобудівного кадастру запрацював! Зайти можна за цим посиланням. Геопортал поки що знаходиться у режимі дослідної експлуатації. Якщо ви помітили якийсь баг - пишіть мені, будемо виправляти", - зазначив Юрій Тацій.

На сайті містобудівного кадастру кияни можуть користуватись мапою, де міститься важлива для проектування будівництва інформація. Також невдовзі на геопорталі запрацюють деякі онлайн-послуги.

Юрій Тацій також нагадав, чим корисний для киян цей ресурс:

1. Можливість замовляти витяги із кадастру онлайн. Цей документ необхідний для проєктування будинків у Києві. Зараз для отримання витягу необхідно подавати документи через Департамент, а після запуску такої функції на сайті можна буде робити це в електронному вигляді.

2. Отримання довідки про перейменування і найменування вулиці також онлайн. Наразі цю функцію можна здійснювати виключно через Департамент у друкованому вигляді - на папері. Переведення цієї послуги в електронну площину дозволить киянам значно економити час.

3. Буде доступна зручна у користуванні мапа Києва з важливою для забудовника інформацією: функціональне призначення територій, об’єкти-пам’ятки культурної спадщини з інформацією про обмеження для нового будівництва, планувальні обмеження за діючим Генпланом, та ще з десяток різних шарів. Це дозволить під час планування будівництва врахувати всі деталі, які можуть вплинути на проєкт забудови та територію міста.

4. Зручний у користуванні інтерфейс сайту, що допомагає, знову ж таки, економити час на пошуку необхідних сервісів та інформації.

Нагадаємо, інженерні мережі комунальних підприємств відобразять у містобудівному кадастрі Києва.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати