19 березня 2020, 12:44

У Києві закликають громадян не виходити з дому без нагальної потреби

Прес-служба КМДА

В умовах дії низки обмежень в країні, що продиктовані необхідністю попередження поширення коронавірусної інфекції, громадянам варто залишитися вдома. Лише працівники, робота яких сьогодні є особливо важливою: медики, працівники правоохоронних органів, працівники підприємств, що забезпечують життєдіяльність міста, - мають працювати в штатному режимі. Для них влада організує розвезення.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Феміда на карантині".

Про це заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв, повідомляє прес-служба КМДА.

"Ми повинні всі чітко розуміти рівень небезпеки, адже ми бачимо, яких масштабів набула пандемія в інших країнах. І вимога залишитися вдома - це не примха влади, а спосіб зберегти життя та здоров’я людей. І це мають розуміти і роботодавці, і власники бізнесу. Ми зараз зобов’язані дотримуватись карантину, перевести працівників у режим дистанційної роботи", - сказав він.

Серед іншого, заступник голови КМДА нагадав про прості правила:

  • не виходити з дому без нагальної потреби, обмежити соціальні контакти. Якщо виникла нагальна необхідність вийти на вулицю - вдягніть маску, дотримуйтеся дистанції із іншими людьми мінімум 1,5 метри. Мийте руки, провітрюйте приміщення, термічно обробляйте продукти;
  • тим, хто відчув симптоми застуди чи ГРВІ, треба негайно зв’язатися телефоном із сімейним лікарем та дотримуватися його рекомендацій. У столиці працює цілодобова гаряча лінія "Порада лікаря за телефоном": 15-83 зі стаціонарного (безкоштовно) та 044-235-01-01 - із мобільного.

Нагадаємо, у Києві зменшать орендну плату для підприємців на час карантину.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати