24 квітня 2020, 11:03

У Києві за порушення самоізоляції склали 66 протоколів

Прес-служба Київради

Поліція столиці склала 66 протоколів за порушення режиму самоізоляції.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "У Києві очікують пік захворюваності на коронавірус на початку травня".

Про це заявив мер Києва Віталій Кличкоповідомляє прес-служба Київради.

"Хочу нагадати, що в столиці продовжує працювати Моніторинговий центр із протидії розповсюдженню COVID-19. До групи ризику, що контролює центр, увійшли понад 40 тисяч киян. Ті, хто прибули з країн із великим розповсюдженням вірусу та ті, хто контактували з хворими", – сказав Віталій Кличко.

Як зазначається, пан Кличко повідомив, що Моніторинговий центр вже здійснив майже 9 тисяч контактів для отримання інформації – дзвінків та опитувань про самопочуття, про перебування в самоізоляції, про контакти за останній час. Фахівці центру надають рекомендації або необхідну допомогу. Зокрема, й емоційну чи психологічну підтримку.

"Одне з головних завдань роботи центру – моніторинг дотримання визначеними категоріями самоізоляції або обсервації. Бо ми повинні виставити максимальні перепони для розповсюдження вірусу! Ті, хто відмовляється йти на контакт із центром, далі матимуть справу з правоохоронцями. Поліція вже склала 66 протоколів за порушення режиму самоізоляції. Щодо тих людей, які нехтують правилами та наражають на небезпеку інших", – додав Віталій Кличко.

Зазначається, що також у столиці порушили кілька кримінальних проваджень за поставлення особи в небезпеку зараження вірусом та за порушення карантинних обмежень. Загалом за цей час правоохоронці склали 951 протокол щодо порушників правил обмежень. З них зокрема: 179 – за перебування без масок у громадських місцях, 21 – за перебування групою більше 2 осіб. За результатами розглядів у судах, до бюджету стягнуто майже 177 тисяч гривень.

Нагадаємо, дати проведення ЗНО залежатимуть від завершення карантину.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати