08 вересня 2020, 14:46

У Києві вчетверте нагородили переможців премії Zakupki.Кращі

Нагороди отримали 25 представників ринку електронних закупівель та 4 компанії - драйвери діджиталізації


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


4 вересня у Києві вчетверте вручили IV всеукраїнську професійну премію Zakupki.Кращі 2020, що визначалася за результатами 2019 року. Це нагорода для замовників та постачальників, робота яких є мотивацією для учасників ринку електронних закупівель та служить прикладом для всієї сфери. 

Photo_Auctions.Prom

Цьогоріч премія проходила в онлайн-форматі, тому всі охочі, з будь-якого куточку країни, могли подивитися вручення нагород та дізнатися, як досягти успіху в тендерах та стати кращим. 

Переможців серед державних та комерційних компаній обирали, як і минулі роки, у трьох категоріях: "Громадський вибір", "Найкращі результати" та "Експертний вибір". Цього року свої нагороди отримали 25 представники ринку електронних закупівель.   

У категорії "Громадський вибір" номінувати себе чи свого партнера могла будь-яка державна чи комерційна компанія. Після цього на відкритому голосуванні відзначали кращих. Переможцем серед постачальників вже третій рік поспіль стала компанія “ФІТНЕС ТРЕЙДІНГ”. Перше місце серед державних замовників вибороло Управління адміністративних будинків Господарсько-фінансового департаменту Секретаріату Кабінету міністрів України, а серед комерційних - Благодійна організація "Мережа 100 відсотків життя. Запоріжжя".

"Премією ми традиційно відзначаємо кращих замовників та постачальників, які не тільки проводять взірцеві тендери та перемагають у чесній конкуренції, а і вдосконалюють та розвивають ринок публічних закупівель. Свій вклад у розвиток сфери хочемо робити і ми, як майданчик. Саме тому, зовсім нещодавно ми запустили рейтинги та відгуки. Тепер наші клієнти можуть оцінити та лишити коментар після взаємодії з іншими учасниками системи. Ми віримо, що завдяки зворотному зв'язку ця взаємодія покращиться. А наступного року замовників та постачальників з найвищими оцінками та тих, хто буде найактивніше залишати змістовні відгуки про своїх партнерів, ми відзначимо нагородами Zakupki.Кращі 2021", - зазначила Наталія Ковальова, керівниця торговельного майданчика Zakupki.Prom.ua

Переможців у категоріях "Експертний вибір" та "Найкращі результати" визначало експертне журі. До нього увійшли фахівці моніторингового порталу DOZORRO та представники торговельного майданчика Zakupki.Prom.ua. Експерти оцінювали номінантів за багатьма критеріями та використовували дані публічного модулю аналітики BI.Prozorro. 

"Наші аналітики обирали найкращих на основі даних та результатів роботи у системі за багатьма показниками та виборками. Ми, як і минулі роки, були абсолютно незаангажовані, бо цифри говорять самі за себе. Ми не приховуємо ці дані і завжди готові детально розповісти про нашу методологію. Якщо ж говорити про переможців, то за кожною цифрою і кожною номінацією стоїть колосальна робота тендерних комітетів та команд. Це ті люди, без яких розвиток сфери публічних закупівель був би неможливий. Тому дуже важливо, що ми називаємо їх, демонструючи всьому ринку, на кого можна орієнтуватися", - сказав Іван Лахтіонов, координатор DOZORRO, керівник програми інноваційних проектів Transparency International Ukraine. 

Також організатори вдруге відзначили премією Digital.Кращі компанії, які незважаючи на виклики сьогодення активно впроваджують цифрові сервіси. Нагороди отримали 4 драйвери діджиталізації. Це компанії, які не бояться змін та відмовляються від звичних процесів на користь прогресивним та ефективним. 

"Ми нагороджуємо компанії, які готові експериментувати, помилятись, знову пробувати і таким чином змінювати світ довкола нас. Наша команда так само невпинно розвивається заради того, щоб бізнес мав зручні та ефективні інструменти для зростання. Сьогодні "Вчасно" - це вже не тільки електронний документообіг. Ми створили справжню екосистему цифрових сервісів для бізнесу: онлайн-обмін замовленнями в ритейлі, видача та збереження електронних чеків, а також хмарна система управління продажами. Всі ці інструменти допомагають компаніям розвиватися ще швидше і бути кращими на ринку. Саме такими, як наші переможці", - зазначив Антон Скоков, керівник сервісу цифрових рішень для бізнесу "Вчасно".

Переможці ІV всеукраїнської премії Zakupki.Кращі 

Категорія "Громадський вибір"

 • Найкращий державний замовник - Управління адміністративних будинків Господарсько-фінансового департаменту Секретаріату Кабінету міністрів України;

 • Найкращий комерційний  замовник - Благодійна організація "Мережа 100 відсотків життя. Запоріжжя";

 • Найкращий постачальник - ТОВ "ФІТНЕС ТРЕЙДІНГ".

Категорія "Найкращі результати"

 • Професіонал конкурентних закупівель - Комунальне підприємство "Комунальник";

 • Найкраща система роботи з постачальниками - Державна установа "Національний науковий центр "Інститут кардіології імені академіка М. Д. Стражеска"Національної академії медичних наук України;

 • Замовник, що переживає за кожну копійку - Комунальне некомерційне підприємство "Київський міський пологовий будинок № 5" Виконавчого органу Київської міської Ради (Київської міської державної адміністрації);

 • Найрезультативніший учасник Prozorro - Товариство з обмеженою відповідальністю "Еко-Сфера";

 • Найякісніша документація пропозицій - ТОВ "ДІАЛІЗ МЕДИК";

 • Найбільш активний та результативний захисник своїх прав та інтересів - ТОВ "ПОІСК-НІКА";

 • Наполегливий учасник - ТОВ "Тернопільелектропостач".

Категорія "Експертний вибір"

 • Активіст-провідник - Олександр Наход, заступник генерального директора із закупівель ПАТ "Укрпошта";

 • Замовник, який допомагає розвивати систему Prozorro - ПАТ "Укрпошта";

 • Учасник, який допомагає розвивати систему Prozorro - ТОВ "Комел";

 • Учасник, допомогає розвивати Prozorro Market - ТОВ "ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА"ВВ";

 • Медіа, що допомагає розвивати публічні закупівлі - "Радник у сфері публічних закупівель"

 • Незалежний активіст, чия діяльність найбільш корисна для системи закупівель - Денис Селін, ГО "Платформа Громадський контроль";

 • Громадська організація, яка зробила вагомий внесок у професіоналізацію сфери публічних закупівель - ГО "Центр громадського моніторингу та досліджень";

 • Найактивніший комерційний замовник - АТ "Фармак";

 • Найвідповідальніший замовник - ТОВ "Вест Петрол Маркет";

 • Замовник. Відкриття року - ТОВ "Смарт Мерітайм Груп";

 • Замовник, що проводить найбільш конкурентні закупівлі - ТОВ "МЦ "Добробут-поліклініка";

 • Найактивніший учасник комерційних закупівель - ТОВ "Зв’язок без перешкод";

 • Найбільша кількість перемог у комерційних закупівлях - ТОВ "Український папір";

 • Прозорий підхід у роботі з електронними аукціонами: комерційна компанія - АТ "Райффайзен Банк Аваль";

 • Прозорий підхід у роботі з електронними торгами: державна установа - Фонд Державного Майна України.

Переможці II премії Digital.Кращі 

 • Лідер ринку електронного документообігу - ПрАТ "АК "Київводоканал";

 • Драйвер цифрових змін - ПрАТ "Філіп Морріс Україна";

 • Лідер діджитал-трансформації - Національний банк України

 • Лідер системного впровадження цифрових рішень - lifecell

 

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати