12 жовтня 2021, 10:50

У Києві посилюють безпечність міського простору

Департамент містобудування та архітектури КМДА

Наразі Київ складно назвати безпечним містом, де можливе комфортне проживання всіх категорій населення. Однак столиця експериментує, впроваджуючи незначні, проте цікаві, проєкти задля посилення безпеки.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Які інновації з'явилися у Києві останнім часом - розповів заступник директора Департаменту містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації Юрій Тацій. 

Він оприлюднив такий перелік:

  1. Захисні елементи для зупинок громадського транспорту. Спеціальні стовпці встановили на Великій Кільцевій дорозі, де нещодавно внаслідок наїзду автомобіля на зупинку загинуло двоє людей. Захисна система має армований фундамент та здатна вберегти пішоходів як від легкового автомобіля, так і від вантажівки. Цей пілотний проєкт або його аналоги мають оширитися на всі громадські зупинки міста, яких налічується майже 3 тисячі. 
  2. Нове світлодіодне освітлення замість ртутних ламп. Така заміна дозволяє не лише зменшити енерговитрати, а і зробити світло екологічнішим, а територію міста безпечнішою.  
  3. Демпферна система, що мінімізує наслідки ДТП. Це елемент, який у разі зіткнення з автомобілем приймає на себе всю силу удару. На відміну від відбійника така система завдає мінімальної шкоди автомобілю та пасажирам. Наразі демпферні елементи встановлені на вул. Луговій та на перетині вулиці Маршала Малиновського та Оболонського проспекту. Загалом є доцільним встановлення таких систем у аварійно-небезпечних місцях столиці.

«Ці проєкти – ледь помітні зміни у міському середовищі, яких недостатньо, щоб зробити місто абсолютно безпечним для його жителів. Однак це перші важливі кроки, які показують намір Києва створити якісний життєвий простір на високому європейському рівні», - зауважив Юрій Тацій. 

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати