27 січня 2021, 16:14

У Києві може з'явитися уповноважений із прав людини з інвалідністю

Прес-служба Київради

Київський міський голова Віталій Кличко ініціював призначення Уповноваженого Київської міської ради з прав людей із інвалідністю. Розроблений відповідний проект рішення міської ради, який найближчим часом розглянуть депутати Київради.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "У Києві планують запустити послугу "Персональний асистент" для осіб з інвалідністю"

Про це повідомляє прес-служба Київради. 

Як зазначається, Уповноважений забезпечуватиме здійснення Київською міською радою конституційних повноважень щодо забезпечення додержання прав і законних інтересів людей з інвалідністю, у тому числі тих, які отримали інвалідність у зоні проведення антитерористичної операції, інвалідів війни.

"У Києві мешкає понад 160 тисяч людей з інвалідністю. Фактично кожен з них має свої індивідуальні потреби, проте медичні, освітні, соціальні послуги повинні бути доступними для всіх. Мова йде про всі сфери життя міста. Посада Уповноваженого Київської міської ради – це ще один важливий крок в реалізації прав людей з інвалідністю, що гарантовані міжнародними конвенціями та українським законодавством. Ця посада дасть змогу об’єднати та скоординувати роботу служб таким чином, щоб забезпечити рівну доступність та гарантувати дотримання прав усіх людей з інвалідністю", – переконана заступниця голови КМДА Марина Хонда.

Київський міський голова подав на розгляд депутатам Київради кандидатуру Лесі Петрівської  – депутатки Київради, співзасновниці ГО "Всеукраїнська асоціація перекладачів жестової мови та людей з інвалідністю". Працює перекладачем жестової мови. Леся Петрівська виросла в сім’ї людей з інвалідністю і понад 16 років її діяльність пов’язана із захистом прав людей з інвалідністю.

Нагадаємо, на зміну Kyiv Smart City прийшов Київ Цифровий.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати