25 травня 2020, 11:07

У Департаменті містобудування та архітектури КМДА провели інвентаризацію документів

Департамент містобудування та архітектури КМДА

Управління адміністративних послуг Департаменту містобудування та архітектури КМДА перевело в електронний вигляд тисячі містобудівних умов та обмежень і будівельних паспортів, виданих за майже 10 років.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: «У Києві зросла кількість хворих на пневмонію».

Про це на своїй сторінці у Facebook написав заступник директора Департаменту містобудування та архітектури, начальник управління адміністративних послуг Юрій Тацій.

«Управління адміністративних послуг провело глобальну інвентаризацію документів, виданих Департаментом містобудування та архітектури КМДА за майже 10 років. Уже перевели в електронний вигляд велику частину будівельних паспортів і містобудівних умов та обмежень.

В електронному вигляді будуть доступні загалом 2068 будівельних паспортів (та ще 2193 листи стосовно будівельних паспортів) і 3017 містобудівних умов та обмежень (плюс 4792 листи)», - повідомив Юрій Тацій.

Посадовець додав, що на цьому зупинятися не планують та проведуть інвентаризацію також інших документів і за інші роки: «Це тільки перший етап. Вже доручив продовжити інвентаризацію та перевести в електронний вигляд АПЗ (архітектурно-планувальне завдання) і проектні документи, видані з 2002 року. Скільки часу на це потрібно, поки невідомо. Кількість документів колосальна, тож роботи багато».

Документи, які вже переведені в електронний вигляд, з’являться у відкритому доступі після модернізації сайту містобудівного кадастру. «Після модернізації сайту містобудівного кадастру оцифровані документи будуть завантажені у відкритий доступ. Наразі через обмежений функціонал старого сайту, ми можемо опублікувати лише «контури»: номер документу, назва об’єкту та інші загальні дані», - зауважив пан Тацій.

Інвентаризація та оцифрування документів необхідні з трьох причин. «По-перше, оцифрування документів полегшить і пришвидшить роботу працівникам Департаменту, зокрема йдеться про оперативний пошук даних. По-друге, документи в електронному вигляді будуть доступні для киян, що дасть можливість самостійно перевіряти дані. По-третє, ми реалізуємо чітку позицію столиці - уся інформація має бути максимально відкритою та доступною», - пояснив Юрій Тацій.

Нагадаємо, у Києві за останні два місяці евакуювали понад 8 тис. транспортних засобів.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати