15 серпня 2022, 15:23

У Черкаському апеляційному суді обрано суддів на адміністративні посади

Пресслужба судової влади України

Сьогодні, 15 серпня 2022 року, в Черкаському апеляційному суді відбулися збори суддів, на яких вирішувалося питання про обрання суддів на адміністративні посади.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Львівський апеляційний суд визнав протиправними дії медуніверситету щодо конкурсу на посаду завкафедри оториноларингології"

Відповідно до ст.20 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» адміністративними посадами в суді є посада голови суду та заступника (заступників) голови суду, які обираються зборами суддів відповідного суду з числа суддів цього суду шляхом таємного голосування більшістю від кількості суддів відповідного суду строком на три роки, але не більш як на строк повноважень судді, в порядку, визначеному законом.

Так, колектив суддів Черкаського апеляційного суду висловив довіру Сіренку Юрію Володимировичу, обравши його головою суду.

Заступником голови Черкаського апеляційного суду обрано Бородійчука Володимира Георгійовича. Секретарем судової палати з розгляду кримінальних справ обрано Поєдинка Ігоря Анатолійовича, а секретарем судової палати з розгляду цивільних справ — Василенко Людмилу Іванівну.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати