23 січня 2020, 14:32

У Британії остаточно схвалили угоду про Brexit

BBC

Палата лордів парламенту Великобританії дала згоду на схвалення угоди про Brexit, яка дозволяє вихід країни з ЄС з угодою 31 січня.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "FRC Великобританії оновила посібник з оцінки якості аудиту для аудиторських комітетів".

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на BBC.

Як зазначається, на початку тижня Палата лордів внесла зміни у законодавство, у т.ч. положення, що забезпечує захист дітей-біженців після Brexit. Однак у середу Палата громад відхилила всі поправки, через що законопроєкт повернувся до верхньої палати. Документ міг передаватися із палати в палату до остаточного погодження, однак пери вирішили не загострювати протистояння.

Таким чином угода про Brexit остаточно схвалена британським парламентом і потребує лише підпису королеви, щоб стати законом.

Очікується, що Єлизавета ІІ підпише документ у четвер, а 29 січня Європарламент збереться для обговорення і ратифікації угоди. Процес ратифікації буде завершено впродовж наступного тижня до кінцевої дати виходу Великобританії з ЄС 31 січня.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати