11 липня 2022, 18:43

У 7ААС відбулась конференція до Днів адм'юстиції в Україні

Пресслужба 7ААС

У 7ААС відбулась конференція, присвячена 20-річчю адміністративної юстиції.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


"Ми із вами зустрілись у нелегкий час: перед нами наразі стоять найголовніші загальнодержавні виклики - побороти агресора, відстояти нашу незалежність та територіальну цілісність і відбудувати свою батьківщину. Сьогоднішня зустріч є знаковою для судової влади, адже адміністративна юстиція, яка існує в Україні два десятиліття, свій упевнений шлях розпочала на теренах Вінниччини. Обмін прогресивними думками у правовому полі свідчить про невпинний рух уперед і прагнення до розвитку судової влади в нашій країні", - зауважив очільник 7ААС Віталій Кузьмишин, вітаючи учасників заходу.

Також із вітальним словом виступив Роман Гринюк, ректор Донецького національного університету імені Василя Стуса, який наголосив на тому, що активна позиція 7ААС у процесі розвитку адміністративної юстиції є важливою для становлення цієї галузі права, а зустрічі професійної спільноти дають змогу окреслювати нові вектори спільної роботи.

Фахова дискусія поділялась на дві тематичні сесії:

  • Від впровадження до сталого розвитку: основні тенденції.
  • Адміністративна юстиція України: досягнення та перспективи.

Серед спікерів були судді Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду Валерій Білоус та Андрій Загороднюк.

Також своїми думками поділились Олена Мілієнко, директорка Вінницького навчального центру НШСУ, науковці Анжеліка Краковська, Ольга Турченко, Юрій Гоцуляк, Лілія Амелічева, Євген Турченко - викладачі ДонНУ ім. В. Стуса, Павло Лютіков, викладач Університету митної справи та фінансів, та Ольга Мельничук, викладачка Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського.

Конференція відбувалась у комбінації офлайн та онлайн форматів, що дозволило оптимізувати робочу атмосферу.

Усі матеріали конференції будуть оформлені документально і стануть надбанням історії.

Захід організовано Сьомим апеляційним адміністративним судом у рамках Днів адмін'юстиції в Україні.

Переглянути фото із конференції можна за посиланням.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати