29 січня 2020, 13:43

У 2020 році буде обладнано 200 приймальних відділень для екстреної медицини

Урядовий портал

Уряд затвердив план реалізації Концепції розвитку системи екстреної медичної допомоги, відповідно до якого цьогоріч буде обладнано 200 приймальних відділень.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Уряд ліквідовує "морські інспекції" через іхню неефективність".

Про це повідомляє Урядовий портал.

"Сьогоднішня система екстреної медицини недосконала і не забезпечує вчасного, якісного та ефективного реагування. Ми не можемо більше дозволити собі втрачати життя наших людей через неефективну роботу державної машини. Ціль Уряду на цей рік - врятувати якомога більше українців", - зазначив Прем’єр-міністр Украъни Олексій Гончарук.

План реалізації Концепції розвитку системи екстреної медичної допомоги передбачає:

  • принципово новий алгоритм догоспітальної категоризації викликів екстреної медичної допомоги, що вимагає удосконалення діяльності диспетчерських служб;
  • нову модель розподілу посадових обов’язків між працівниками бригад екстреної медичної допомоги;
  • запровадження сучасних стандартів госпітальної допомоги пацієнтам у невідкладних медичних станах, а також забезпечення дотримання цих стандартів;
  • вдосконалення підходів планування реагування на надзвичайні події в частині міжвідомчої взаємодії, аналізу та прогнозування потужностей закладів охорони здоров’я.

Нагадаємо, за е-посвідченням водія можна буде реєструватися на авіарейс чи поїзд.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати