20 липня 2021, 15:48

Триває прийом заявок на І Національні судові змагання з цивільного права

ELSA Odesa

Локальний осередок міжнародної організації Європейської Асоціації Студентів Права» в Одесі (ELSA Odesa) організовує всеукраїнський захід у форматі судових змагань – І National Civil Law Moot Court Competition (І Національні судові змагання з цивільного права).


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Це освітній захід, змістом якого є моделювання учасниками, які поділені на команди, судового процесу, а саме розробки чіткої правової позиції щодо представлення інтересів сторін з метою врегулювання спірних цивільних правовідносин, виходячи із сформульованих у фабулах фактичних обставин. Тематика першого видання судових змагань: сімейне право.

Національні судові змагання з цивільного права складаються з трьох усних раундів: Відбірковий, Півфінальний та Фінальний. Усні раунди змагань відбудуться 7-8 серпня в Одесі.

Робоча мова змагань - українська.

Станом на даний час триває прийом заявок на участь у Змаганнях. Для участі необхідно зареєструвати команду і оплатити організаційний внесок. Реєстрація команд триватиме до 25 липня.

У рамках проєкту залучено у якості суддів компетентних фахівців з сімейного права, які забезпечують не лише неупереджене судочинство, а і зможуть обмінятись своїми знаннями та досвідом з учасниками змагань під час усного раунду.

Національні судові змагання з цивільного права відбуваються за підтримки Ексклюзивного партнера – АБ «Сімейний адвокат Катерина Власюк», Генерального партнера - Одеський центр сімейного права та Академічного партнера - юридична фірма Asters.

Також підтримку Змаганням надають: Ексклюзивний партнер ELSA Ukraine - Адвокатська фірма «Sergii Koziakov & Partners», Генеральний партнер ELSA Ukraine – Адвокатське об'єднання «Arzinger law firm», Екслюзивний медіа-партнер ELSA Ukraine – «Юридична практика», Генеральний медіа-партнер ELSA Ukraine – «Юридична газета».

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати