26 жовтня 2018, 11:27

Топ 5 найкращих книг з ораторського мистецтва

Yakaboo

«Чудова думка втрачає свою цінність, якщо вона погано висловлена»
Вольтер


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Що означає говорити красиво? Перш за все — це говорити зрозуміло, з правильними інтонаціями, так, щоб переконати співрозмовників у правильності своїх міркувань. Виступ досвідченого оратора запам’ятовується не тільки завдяки його інформаційному наповненню, а й завдяки подачі. Ці вміння не даються з народження, вони напрацьовуються роками і для успішного публічного виступу потрібна теоретична та практична підготовка.

Книжковий експерт Yakaboo підібрав найкращі книги, які допоможуть оволодіти прийомами вдалої презентації та стати красномовним оратором.

1. «Харизматичный оратор. Руководство к курсу «Словесная импровизация» (https://bit.ly/2Pk1ve9), Сергій Шипунов

У цій книзі викладено теоретичні основи з усіх аспектів ораторського мистецтва. За допомогою слушних порад від автора ви зможете подолати страх сцени, навчитися працювати зі своїм голосом, цікаво доносити власну думку, дізнаєтеся про невербальну комунікацію (жести, міміку, зоровий контакт), опануєте ефективні прийоми успішної публічної промови і як наслідок, станете харизматичним та успішним спікером.

Книга містить ілюстрації, що допомагають легко сприймати та засвоювати інформацію. По завершенню кожного розділу зображена інтелект-карта, яка допоможе ще раз пригадати основні ідеї розділу та звести описану інформацію в єдину систему.

2. «Успішні виступи на TED. Рецепти найкращих спікерів» (https://bit.ly/2SgldGh),Кріс Андерсон

Кріс Андерсон має великий досвід в організації спікерських форумів — він є куратором і президентом щорічної конференції TED.

Ця книга – покрокова інструкція з розвитку майстерності виступів – від ідеї до фінального слова. Автор наводить безліч прикладів із власного досвіду і надає цінні поради для успішного публічного виступу, пошуку натхнення та роботи над особистістю. Ви зможете позбутися страху публічних виступів та стати успішним оратором.

3. «Камасутра для оратора. 10 розділів про те, як перетворити публічний виступ на втіху» (https://bit.ly/2z0SzQP), Радислав Гандапас

Автор навмисне привертає увагу оригінальною назвою. Його мета не просто розповісти про ті чи інші технології, а навчити читача отримувати задоволення від виступів, одночасно приносячи його публіці. А всім відомо: те, що ми робимо із задоволенням – ми робимо добре.

У книзі автор розповідає про власний досвід роботи у сфері ораторського мистецтва. Детально розглянуто питання образу оратора: від зовнішнього вигляду, одягу, пози оратора та жестикуляції. Усе це певні сигнали для аудиторії, від яких залежить, як слухачі сприймуть інформацію. Радислав Гандапас описує, як посилати «правильні» сигнали та ілюструє свої слова історіями з життя.

4. «Общайся так, чтобы тебя слышали, слушали и слушались!» (https://bit.ly/2SbU1bP), Наполеон Гілл, Дейл Карнегі

У книзі викладено практичні ефективні рекомендації від Дейла Карнегі та Наполеона Хілла – відомих фахівців із психології спілкування.

Автори наводять безліч прикладів повчальних історій та практичних порад, як правильно вибудовувати свою промову, які дозволять за будь-яких обставин триматися впевнено перед будь-якою аудиторією. Це ефективні прийоми, які допоможуть бути успішним та цікавим оратором.

5. «WOW-виступ по-українськи. Ноу-хау сучасного оратора» (https://bit.ly/2SlFzy7), Андрій Степура

Ораторське мистецтво в сучасних умовах в Україні стрімко розвивається. Яскравим взірцем української школи є Андрій Степура – бізнес-тренер та засновник школи ораторського мистецтва «Майстерня Лева».

Його книжка є синтезом із традицій красномовства Стародавньої Греції та використання сучасних новітніх технологій. Вона наповнена корисними порадами та посиланнями на додаткові матеріали з QR-кодами, які розкривають поданий матеріал у відео і дають змогу побачити інструменти, які були описані в тексті.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати