18 лютого 2021, 16:31

TISC Укрпатент разом із UNIT.City презентували IP Guide для українських ІТ-компаній

Укрпатент

17 лютого в інноваційному парку UNIT.City відбулась презентація гайду для сфери інформаційних технологій. В ньому зібрані головні поради щодо захисту прав інтелектуальної власності для кращого розуміння її основних категорій та прикладного застосування у бізнесі. 


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


IP Guide_unit.city

IP Guide описує, які об'єкти інтелектуальної власності найчастіше створюються та використовуються під час розробки та впровадження програмного продукту, як забезпечити надійність власних нематеріальних активів при реалізації продукції чи наданні послуг на національному та іноземних ринках, шляхи захисту як програмного, так і апаратного забезпечення.

Інформація гайду дає можливість:

- самостійно визначати, які об’єкти ІВ виникають в процесі діяльності компаній

- прогнозувати основні часові та фінансові витрати, необхідні для набуття та реєстрації прав;

- формувати покрокову стратегію та пріоритети для набуття, використання та захисту прав ІВ.

Зі вступним словом виступили запрошені спікери: директор Департаменту розвитку сфери інтелектуальної власності Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Демчук Андрій, радник Прем'єр-міністра України з питань діджиталізації, керуючий партнер Juscutum Афян Артем, директор з питань розвитку відносин у сфері інтелектуальної власності Українського інституту інтелектуальної власності Цьвок Данило та директор з питань інформаційних технологій Українського інституту інтелектуальної власності Луковкін Геннадій.

Презентували гайд представники проєкту TISC Укрпатенту Брудняк Сергій та Зозулюк Андрій.

Модератор події — головний редактор AIN.UA Ілля Кабачинський.

Ознайомитись із гайдом можна за посиланням.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати