10 червня 2024, 17:16

Світовий банк надаватиме підтримку у проведенні житлової реформи в Україні: що відомо

Пресслужба Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури

Уряд України та Світовий банк уклали Меморандум про взаєморозуміння. Документ підписали прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, віцепрезидент Світового банку Антонелла Бассані та віцепрезидент Міжнародної фінансової корпорації Альфонсо Гарсія Мора, повідомила пресслужба Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Спрощено відкриття автобусних маршрутів зі Словаччиною".

Як зазначено в Меморандумі: "Україна зробила кроки, щоб розпочати реформування житлового сектору з метою створення ефективної житлової екосистеми за активної участі приватного сектору, яка б стимулювала зростання в багатьох сферах економіки та зробила значний внесок у підвищення економічної стійкості України. З цією метою Україна завершує розробку всеохоплюючої концепції житлової політики, за якою послідує підготовка різних інструментів, включаючи національну житлову стратегію".

Передбачається, що в межах Меморандуму сторони спільно здійснюватимуть заходи, спрямовані на об'єднання зусиль та досвіду для надання допомоги Уряду України у підготовці та реалізації національної житлової стратегії, першочергових заходів щодо законодавчого регулювання та фінансування житлової сфери, розробки стимулів для державного сектору для залучення та використання ресурсів приватного сектору, створення сприятливого бізнес-середовища для залучення приватних інвестицій у житловий сектор та мобілізації приватного капіталу за допомогою різних інструментів фінансування житлової сфери, розробки доступних рішень щодо купівлі та оренди житла тощо.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати