29 грудня 2021, 11:53

Судові повістки відтепер можна отримувати в "Дії"

Пресслужба ДСА України

З 28 грудня 2021 року повідомлення про дату та час проведення судових засідань для сторін по справі надсилаються у застосунку "Дія".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Про це повідомляє пресслужба ДСА України.

Зазначається, що надсилання повідомлень про судові засідання є першою з судових послуг, що надаватимуться через мобільний застосунок "Дія".

На сьогодні користувач "Дії", як учасник судового процесу, вже отримує повідомлення з інформацією про назву та адресу суду, номер зали судового засідання, єдиний унікальний номер справи, суть спору та сторони у справі.

В розробці вже перебувають ще два сервіси для користувачів мобільного застосунку "Дія". На фінальному етапі розробки надсилання користувачам "Дії" повідомлення про прийняті судові рішення у справах, в яких користувач є стороною, з можливістю ознайомитися з текстом судового рішення через мобільний застосунок "Дія". Сервіс планується запустити в експлуатацію вже на початку 2022 року.

Також обіцяють можливість отримувати виконавчі документи суду та оплачувати штрафи за рішенням суду у справах про адміністративне правопорушення для користувачів "Дії".

DIJA_2

Для того щоб  налаштувати push-сповіщення у застосунку "Дія" увімкніть опцію "дозволити сповіщення".

Станом на 29 грудня 2021 року, вже більш ніж 54 тисячі українців скористались новим сервісом отримання повідомлень про дату та час проведення судових засідань в застосунку "Дія".

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати