02 червня 2021, 18:12

Судове волонтерство: 7ААС розпочав співпрацю з університетами

Пресслужба 7ААС

Сьомий апеляційний адміністративний суд підписав меморандум з ректорами чотирьох університетів Вінниці.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


"7ААС завжди відкритий до співпраці, особливо, якщо мова йде про студентство. У рамках нашого партнерства ми станемо простором для розвитку кожного студента, а судове волонтерство буде для них чудовою нагодою вдосконалити комунікативні вміння і допоможе закріпити на практиці правові знання, адже право є запорукою порядку у суспільстві і реалізації демократії", - зауважив очільник 7ААС Віталій Кузьмишин, вітаючи ректорів.

Співпраця в рамках меморандуму поширюється на волонтерську діяльність у 7ААС, тож незабаром у суді з'явиться служба волонтерів.

Захід відбувся за участю керівників Сьомого апеляційного адміністративного суду, Донецького національного університету імені Василя Стуса, Вінницького національного аграрного університету, Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ та керівниці Вінницького навчального центру Національної школи суддів України.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати