16 січня 2021, 12:55

Суддя ВАКС буде оскаржувати рішення дисциплінарної палати ВРП

Прес-служба ВАКС

Суддя Вищого антикорупційного суду Тимур Хамзін повідомив про незгоду з прийнятим щодо себе рішенням дисциплінарної палати ВРП та заявив про намір оскаржити його.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ВАКС продовжив обов’язки ексзаступнику міністра економіки та ексдиректору ДП "Безпека"".

Про це повідомляє прес-служба ВАКС.

Зазначається, що 13 січня 2021 року Третьою дисциплінарною палатою Вищої ради правосуддя постановлено ухвалу про притягнення судді ВАКС Тимура Хамзіна до дисциплінарної відповідальності та застосування дисциплінарного стягнення у виді попередження. Підставою для відкриття дисциплінарного провадження стала скарга захисника в інтересах судді Окружного адміністративного суду Києва.

Зокрема, ухвалою від 30 червня 2020 року слідчий суддя Вищого антикорсуду Тимур Хамзін надав дозвіл на проведення обшуку квартири, яка перебуває у фактичному володінні судді Окружного адміністративного суду Києва. На думку скаржника, під час розгляду клопотання про надання дозволу на обшук мала місце неналежна поведінка судді, яка полягає у:

1) незазначенні в судовому рішенні мотивів прийняття або відхилення аргументів щодо суті спору;

2) умисному або у зв’язку з очевидною недбалістю допущенні суддею, який брав участь в ухваленні судового рішення, порушення прав людини і основоположних свобод.

Суддя висловив незгоду з позицією заявника скарги та надав дисциплінарній палаті свої пояснення. Проте її члени дійшли до висновку про наявність у діях слідчого судді складу дисциплінарного проступку. Найближчим часом Тимур Хамзін оскаржить це рішення у порядку, передбаченому законодавством.

Нагадаємо, ВАКС розглянув 3 заяви щодо відводу слідчого судді у справі ОАСК.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати