11 червня 2021, 15:14

Судді Дніпропетровського районного суду обрали запобіжний захід

Пресслужба ВАКС

Сьогодні, 11 червня, слідчий суддя ВАКС у повному обсязі задовольнив клопотання детектива НАБУ та застосував до судді Дніпропетровського районного суду Дніпропетровської області запобіжний захід у вигляді застави у розмірі 181 600 гривень.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "70 тис доларів США за перекваліфікацію злочину – підозрюють колишнього прокурора відділу обласної прокуратури"

Про це повідомляє пресслужба ВАКС.

Підозрювана зобов'язана не пізніше п'яти днів з дня обрання запобіжного заходу внести кошти на відповідний рахунок або забезпечити їх внесення заставодавцем та надати документ, що це підтверджує, слідчому, прокурору, суду.

На підозрювану також покладено процесуальні обов’язки: прибувати до органу досудового слідства, прокурора, слідчого судді та суду за першою вимогою; не залишати населеного пункту, в якому вона проживає, без дозволу слідчого або прокурора; повідомляти слідчого або прокурора про зміну свого місця проживання та місця роботи; утримуватися від спілкування зі свідками у кримінальному провадженні; здати на зберігання до відповідних органів державної влади свій паспорт громадянина України (паспорти) для виїзду за кордон, інші документи, що дають право на виїзд з України і в’їзд в Україну, окрім паспорта громадянина України; носити електронний засіб контролю.

Термін дії обов'язків – до 11 серпня 2021 року.

За версією сторони обвинувачення, правоохоронні органи начебто викрили вказану суддю на отриманні неправомірної вигоди у розмірі 2500 доларів США. Її дії кваліфіковано за ч. 3 ст. 368 КК України.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати