26 вересня 2023, 13:37

Суд залишив під вартою суддю одного з районних судів Київської області, обвинуваченого у скоєнні ДТП

Пресслужба Київського апеляційного суду

25 вересня 2023 року колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Київського апеляційного суду розглянула апеляційну скаргу, подану стороною захисту на ухвалу Святошинського районного суду міста Києва від 6 вересня 2023 року, якою було задоволено клопотання прокурора та продовжено обвинуваченому Т. запобіжний захід у вигляді тримання під вартою терміном до 4 листопада 2023 року включно. Про це повідомила пресслужба суду.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "У ККС ВС обрали заступника голови".

За результатом апеляційного розгляду ухвалу Святошинського районного суду міста Києва від 6 вересня 2023 року залишено без змін, апеляційну скаргу сторони захисту – без задоволення.

У суді нагадали, що громадянин Т. обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 286-1 Кримінального кодексу України.

Відповідно до положень ст. 62 Конституції України та ст. 17 Кримінального процесуального кодексу України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати