24 червня 2022, 14:54

Суд виніс вирок чоловіку, який обвинувачується у державній зраді

Вінницький міський суд Вінницької області

У Вінницькому міському суді Вінницької області оголошено вирок чоловікові, який обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 111 Кримінального кодексу України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Раді пропонують позбавляти громадянства України за державну зраду"

Про це повідомляє пресслужба суду.

З матеріалів справи стало відомо, що обвинувачений з метою допомоги країні-агресору, зокрема підрозділам зс рф у проведенні підривної діяльності проти України, а саме, використовуючи програму «Telegram» за вказівкою представника рф мав на меті здійснити моніторинг переміщення та концентрації ЗСУ, встановлення засобів та способів інформування населення України про перебіг воєнних дій у країні. Реалізовуючи злочинний умисел, будучи обізнаним із місця дислокації та оборонними позиціями ЗСУ, записав та направив представнику рф аудіо-повідомлення про необхідність нанесення артилерійських ударів підрозділами зс рф по Маріуполю та Харкову.

Того ж дня, обвинувачений, перебуваючи за місцем свого проживання у Вінниці, достовірно знаючи про перебіг бойових дій, направив голосове повідомлення зі своїми вказівками про необхідність нанесення ракетного удару підрозділами зс рф по Вінницькій телевізійній вежі з метою повного припинення телерадіомовлення у регіоні.

В судовому засіданні обвинувачений свою вину у скоєнні інкримінованого йому злочину визнав, щиро розкаявся у вчиненому.⠀⠀⠀⠀⠀

За результатами повного та всебічного судового розгляду суд визнав винним чоловіка у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 111 Кримінального кодексу України, та призначив йому покарання у виді позбавлення волі.⠀⠀⠀⠀⠀

 

Довідково: ч. 1 ст. 111 КК України – Державна зрада, тобто діяння, умисно вчинене громадянином України на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканності, обороноздатності, державній, економічній чи інформаційній безпеці України: перехід на бік ворога в період збройного конфлікту, шпигунство, надання іноземній державі, іноземній організації або їх представникам допомоги в проведенні підривної діяльності проти України (карається позбавленням волі на строк від дванадцяти до п’ятнадцяти років з конфіскацією майна або без такої).

 

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати