09 вересня 2020, 15:13

Студентам з окупованих територій дозволили почати навчання без самоізоляції

Урядовий портал

Сьогодні, 9 вересня 2020 року, на засіданні Кабінет Міністрів України прийняв рішення про відміну проходження самоізоляції при перетині КПВВ для абітурієнтів та здобувачів освіти з ТОТ України, які планують або вже навчаються на підконтрольній Уряду України території.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Використання е-паспортів під час авіарейсів по Україні: Кабмін підтримав законопроект".

Про це повідомляє Урядовий портал.

Відповідні зміни внесено до п. 20 постанови від 22 липня 2020 р. № 641.

Зміни також передбачають, що окрім тих осіб, які зараховані на навчання до закладів освіти, мають намір вступити до закладів освіти або вже навчаються в закладах освіти, розташованих на підконтрольній Уряду України території, самоізоляцію може не проходити один з батьків (усиновлювачів), опікунів, піклувальників або інших законних представників, які супроводжують абітурієнтів, студентів чи учнів.

"Ми робимо усе можливе, аби спростити доступ до освітніх процесів молоді з ТОТ за забезпечити право на здобуття освіти всіх дітей України. Безумовно, жодне часове обмеження не може сприяти налагодженню навчального процесу, який, на нашу думку, є одним з основних реінтеграційних заходів. З огляду на це, відміна обов‘язкової самоізоляції для студентів з ТОТ - є вкрай важливою умовою доступності освітнього процесу", - наголосила заступник Міністра з питань реінтеграції ТОТ України Інна Голованчук.

Нагадаємо, Уряд затвердив план пріоритетних дій на 2020 рік.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати