13 травня 2020, 9:56

Ставрос Томадакіс продовжить очолювати IESBA

Палата аудиторів і бухгалтерів України

Рада з міжнародних стандартів етики для бухгалтерів (International Ethics Standards Board for Accountants, IESBA) пролонгувала виконання Ставросом Томадакісом функцій голови до кінця 2021 р.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Умови обліку гудвілу можуть зазнати змін".

Про це зазначають у ПАБУ.

Так, пан Томадакіс очолює IESBA з 2015 р. Під його керівництвом організація доопрацювала переглянутий Кодекс етики для професійних бухгалтерів (включаючи Міжнародні стандарти незалежності) та запустила електронну версію - eCode.

Томадакіс заявив: "Для мене велика честь й надалі очолювати IESBA. Ми змогли посприяти глобальному прийняттю Кодексу IESBA, при цьому 80 країн вже прийняли або перебувають в процесі прийняття переглянутої версії 2018 року, і я зацікавлений в продовженні початої справи. Окрім виконання пріоритетних проєктів IESBA щодо прийняття стандартів в інтересах суспільства, ключовою діяльністю буде допомога зацікавленим сторонам IESBA під час подолання безпрецедентних викликів та етичних дилем, що виникають внаслідок пандемії COVID-19. У зв’язку з цим IESBA працює над розширенням співпраці з іншими організаціями, включаючи постійну координацію зусиль з Радою з міжнародних стандартів аудиту та надання впевненості".

Нагадаємо, ЄБРР надасть екстрені позики малому та середньому бізнесу у зв’язку із світовою пандемією.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати