22 вересня 2021, 13:41

Спрощене декларування товарів: Рада погодила імплементацію Митного кодексу ЄС

Парламент прийняв за основу законопроєкт про внесення змін до Митного кодексу України щодо урегулювання процедури складання митних декларацій на товари, які підпадають під різні товарні підпозиції згідно з УКТЗЕД, відповідно до Митного кодексу Європейського Союзу (№ 4517).


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: «Митна» відповідальність»

Метою проєкту Закону є імплементація положень Митного кодексу Європейського Союзу у частині положень щодо процедури складання митних декларацій на товари, які підпадають під різні товарні підпозиції згідно з УКТЗЕД у межах однієї товарної позиції УКТЗЕД.

Проєктом Закону пропонується викласти у новій редакції статтю 267 та доповнити статтю 280 Митного кодексу України такими положеннями Митного кодексу Європейського Союзу:

  • спрощене декларування партії товарів, які класифікуються в різних товарних підпозиціях згідно з УКТЗЕД (на рівні перших шести знаків) за одним класифікаційним кодом згідно з УКТЗЕД, за умови, що цьому коду відповідає найбільша ставка мита з товарної підпозиції УКТЗЕД у межах однієї товарної позиції УКТЗЕД (стаття 177 (1) МК ЄС);
  • поширення спрощеного декларування партії товарів, які класифікуються в різних товарних підпозиціях УКТЗЕД, на експорт товарів (стаття 177 (1) МК ЄС);
  • порядок перерахунку специфічної ставки мита в адвалорну для справляння мита за найбільшою ставкою з товарної підпозиції УКТЗЕД у межах однієї товарної позиції УКТЗЕД (стаття 177 (1) МК ЄС) (стаття 228 акта № 2447). Адвалорний еквівалент специфічної ставки мита перераховується як відсоток розрахованої суми специфічного мита для кожного товару цієї партії від їх митної вартості.
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати