19 березня 2020, 9:00

Справу екс-судді з Київщини скеровано до суду, - НАБУ

Прес-служба НАБУ

НАБУ та САП закінчили розслідування факту внесення колишньою суддею Вишгородського районного суду Київської області завідомо недостовірних даних до декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. 17 березня 2020 р. обвинувальний акт було скеровано до суду.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "До КСУ надійшло подання щодо конституційності закону про заходи з реформи органів прокуратури".

Про це повідомляє прес-служба НАБУ.

Так, дії судді кваліфікуються за ст. 366-1 Кримінального кодексу України. За даними слідства, у деклараціях за 2016, 2017 та 2018 рр. екс-суддя не вказала фінансові зобов’язання, що виникли у неї внаслідок отримання позики. Зокрема, підозрювана у декларації за 2016-2017 рр. не зазначила відомості на загальну суму понад 669 тис. грн, у декларації за 2018 р. - на понад 659 тис. грн.

Досудове розслідування вказаних фактів детективи НАБУ здійснювали із серпня 2019 р. до лютого 2020 р. Як зазначається, 27 січня 2020 р. екс-судді було повідомлено про підозру, а у лютому того ж року - відкрито матеріали слідства для ознайомлення.

Відповідно до ч. 1 ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Нагадаємо, Служба судової охорони просить не відвідувати установи судової влади без крайньої потреби.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати