Однією з послуг, яка пройшла пілотування відносно недавно та над якою працювали понад рік, стала послуга "Соціальна адаптація ветеранів, ветеранок та членів їх родин", повідомила пресслужба Мінсоцполітики.
Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час! |
Читайте також: "Членство України у ЄС: очільник Міндовкілля розповів про довкіллєві реформи".
Нещодавно Міністерство юстиції затвердило стандарт цієї послуги та протокол її надання.
"Послуга соціальної адаптації дуже важлива. Крім цього, вона містить сімейний компонент. Коли ми почали пілотувати цю послугу, то деякі заступники голів обласних адміністрацій, до яких ми звернулися, скептично поставилися до цієї ініціативи. Проте, коли ми побачили результати, як змінюються родини, як налаштовуються по-іншому на подальше життя в громаді, то ставлення до послуги змінилось і багато хто підтримує цю програму", – розповіла заступниця міністра соціальної політики Уляна Токарєва.
Як зазначається, після пілотування у Полтавській, Черкаській та Вінницькій областях послугу наразі поширено і на Хмельницьку область. До фінансування послуги також долучилась програма розвитку ООН, яка організувала конкурс на обрання регіонів, де цю послугу буде впроваджено. Очікується, що завдяки фінансуванню ПРООН в Україні, програма стане доступною ще в шести регіонах.
Міністерство соціальної політики закликає громади долучитися до надання послуги.