03 червня 2020, 17:42

Служба судової охорони взяла під охорону першу судову установу на Донеччині

Прес-служба Служби судової охорони

Сьогодні, 3 червня, перша судова установа Донеччини - Донецький окружний адміністративний суд - була взята під охорону Службою судової охорони.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


photo_2020-06-03_14-16-55

Читайте також: "Огляд судової практики ККС ВС за квітень".

Про це повідомляє прес-служба Служби судової охорони.

"Навіть в умовах карантину ми робимо все можливе, аби якомога швидше взяти під свою охорону судові установи на Донеччині. До кінця цього року ми плануємо забезпечити охорону й безпеку всіх судових установ і в Донецькій, і в Луганській областях", - повідомив Голова Служби судової охорони, генерал-майор Валерій Бондар.

Начальник Територіального управління Служби судової охорони у Донецькій області полковник Служби судової охорони Андрій Єпур представив колективові Донецького окружного адміністративного суду особовий склад, який відтепер у цілодобовому режимі здійснюватиме охорону та забезпечуватиме безпеку суду.

Також він провів інструктаж і націлив співробітників Служби на належне виконання функціональних обов’язків із забезпечення громадського порядку в суді, а тимчасовий виконувач обов’язків голови Донецького окружного адміністративного суду Сергій Ушенко привітав співробітників Територіального управління Служби судової охорони у Донецькій області з початком несення служби й побажав їм успіхів.

Як зазначається, наразі під охороною Служби вже перебувають 260 об’єктів судової влади у 18 областях України. Щоденно для забезпечення безпеки та охорони громадського порядку в судових установах на службу заступає понад 850 співробітників Служби судової охорони.

Нагадаємо, ВРП внесе подання про призначення 28 кандидатів на посади суддів.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати