03 листопада 2021, 16:14

Скасування наказу про склад Ради громадського контролю при БЕБ: ОАСК відкрив провадження

Пресслужба ОАСК

Суд відкрив спрощене позовне провадження в адміністративній справі щодо скасування наказу Бюро економічної безпеки України про затвердження складу Ради громадського контролю при Бюро. Справа розглядатиметься у порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи (у письмовому провадженні). 


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ОАСК просять зупинити рішення Київоблради про затвердження схеми планування території Київської області"

Про це повідомляє пресслужба ОАСК.

Позивач просить суд визнати протиправними дії Міжвідомчої робочої групи з проведення конкурсу з формування первинного складу Ради громадського контролю при Бюро економічної безпеки України щодо організації та проведення рейтингового інтернет голосування 9-12 вересня 2021 року за кандидатів до складу Ради громадського контролю при Бюро. Також суд просять визнати протиправними дії відповідної комісії щодо надіслання директору БЕБУ пропозиції щодо персонального складу Ради.

Окрім цього у позовних вимогах зазначено: визнати протиправним та скасувати рішення Ради громадського контролю про обрання певних осіб, зокрема, головою Ради, заступником голови, секретарем. Також ОАСК просять визнати протиправним та скасувати наказ Бюро про утворення комісії з проведення конкурсного відбору на заняття вакантних посад щодо включення до її складу Ганни Майбороди, Дениса Жело, Михайла Лавровського.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати