25 травня 2023, 11:33

Шмигаль назвав п’ять пріоритетних напрямків у підготовці до наступного навчального року

Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України

Під головуванням прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля відбулася нарада щодо завершення 2022/23 навчального року та підготовки закладів освіти до 2023/24 навчального року. Про це повідомив Департамент комунікацій Секретаріату КМУ.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Уряд затвердив розподіл резерву освітньої субвенції з держбюджету місцевим бюджетам у 2023 році".

"Ми зіштовхнулися з небаченими викликами: руйнування освітньої інфраструктури, масове переміщення дітей всередині країни та за кордон, термінова потреба в укриттях, знищення росіянами української освіти на тимчасово окупованих територіях та багато іншого. Мусимо реагувати щодня в режимі 24/7. Бо йдеться про майбутнє України. Про її людський капітал, про здатність відновитися та розвиватися далі", підкреслив очільник Уряду.

Денис Шмигаль наголосив, що під час підготовки до наступного навчального року міністерства й ОВА мають зосередитися на п’яти пріоритетних напрямках: безпека, максимум очного навчання там, де це можливо, доступність, відбудова зруйнованого, продовження реформи Нової української школи.

Серед іншого, глава Уряду заслухав інформацію міністра внутрішніх справ Ігоря Клименка щодо створення безпекового середовища в закладах освіти. За словами міністра, МВС спільно з МОН підготували зміни до постанови щодо включення закладів освіти всіх форм власності до системи охорони поліції, зокрема обладнання камерами спостереження, пультами охорони тощо. Крім того, паспорт безпеки, як зазначив Ігор Клименко, буде поширено на всі освітні заклади в Україні.

Міністр освіти і науки Оксен Лісовий зі свого боку поінформував про завершення навчального року та старт вступної кампанії. Майже 75% шкіл, за його словами, забезпечені укриттями.

"Уряд уже спрямував до місцевих бюджетів субвенцію в 1,5 млрд грн на облаштування безпечних умов у школах. Важливо простежити за ефективним використанням коштів. Наявність споруд цивільного захисту дозволить нам відновити очне навчання та досягнути кращої якості освітнього процесу", – сказав прем’єр-міністр.

Водночас очільник Уряду наголосив на необхідності створення надійних споруд цивільного захисту безпосередньо при кожному закладі освіти та не покладатися на наявність укриттів поблизу.

Як повідомив міністр освіти і науки, наразі в очному форматі працює 36% шкіл, 29% – у режимі онлайн та 35% – у змішаному форматі.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати