16 січня 2021, 11:27

Що зміниться для власників малого бізнесу цього року?

Багато компаній починають цей рік, залишаючи працівників вдома, або взагалі не працюють через карантин. Інші підприємства, які залучають своїх працівників на роботу, роблять це поступово та обережно. Атмосфера у фірмах досить похмура: усі в масках, тримаються подалі один від одного, тихо працюють за своїм столом, а поруч тримають дезінфікуючі засоби. Проте, можливо, це зміниться цього року.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Північна Ірландія подала позов до уряду Великобританії".

Про це повідомляє британська газета The Guardian.

Більшість економістів прогнозують сильне відновлення у другій половині 2021 року, а це означає, що найм на роботу значно зросте. Як це часто трапляється, малий бізнес знову буде конкурувати з великими компаніями.

В очікуванні цього багато хто повторно відновить свої стратегії виплат. Бізнесу потрібно бути конкурентоспроможним, потрібно залучати нових людей, найкращих спеціалістів. Згідно з дослідженнями, проведеними в Гартфорді перевагами бізнесу будуть програми охорони здоров’я та виходу на пенсію, відпустки та інші нові пільги, (такі як допомога у видачі студентських позик, охорона психічного здоров’я та навіть страхування домашніх тварин).

Але найрозумніші власники бізнесу не будуть думати про свої переваги 2021 року. Вони будуть думати про переваги, які надаватимуть своїм працівникам у 2022 році. Про найкращий спосіб збереження своїх працівників продуктивними, щасливими та мотивованими на довгий термін. Вони побажають створити такий тип культури, який буде рухати їхні компанії вперед .

Робота вдома більше не буде альтернативою або відповіддю на Covid. Це буде необхідною перевагою будь-якої компанії, що зростає. Це буде не менш важливо, ніж медичне страхування, пенсійні плани та оплачений вихідний. Тому, щоб конкурувати з великими роботодавцями, власникам малого бізнесу потрібно буде прийняти можливість роботи вдома. З огляду на те, що було в 2020 році співробітників все ж таки очікуватимуть такого варіанту робота і в 2022 році. Це більше не стосуватиметься охорони праці. Йтиметься про якість життя.

Як великі бренди, так і малий бізнес змішуватимуть свої вимоги в офісі з роботою на дому, а найкращі - змінюватимуть свої огляди ефективності, щоб зосередитись на досягнутих результатах, незалежно від того, коли, де і як вони були досягнуті.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати