25 квітня 2023, 13:37

СБУ: Арештовано активи Оксани Марченко в металургійному гіганті України на понад 1 млрд грн

Пресслужба СБУ

За матеріалами Служби безпеки України суд арештував корпоративні права Оксани Марченко в АТ "Запорізький завод феросплавів". Загальна вартість заблокованих активів становить понад 1 млрд грн, повідомила в Telegram пресслужба СБУ.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "СБУ затримала доньку колишнього гауляйтера Чорнобаївки: деталі".

Так. рішення суду стосується 13,7% акцій підприємства, якими дружина Медведчука володіє через чотири офшорні компанії. Запорізький завод феросплавів є монопольним виробником металевого мангану в Україні та входить до списку найбільших металургійних компаній в Європі.

"Арешт активів убезпечить їх від продажу чи перереєстрації на підставних осіб і надалі дозволить передати на користь нашої держави. Нагадаємо, раніше завдяки СБУ було арештовано майно Оксани Марченко на загальну суму більше ніж 6 млрд грн. Заходи проводили в межах кримінального провадження за підозрою дружини Медведчука у фінансуванні російських окупаційних угруповань", – ідеться в повідомленні.

Водночас у лютому цього року слідчі СБУ повідомили фігурантці про підозру за ч. 3 ст. 110-2 Кримінального кодексу України (фінансування дій, вчинених із метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України).

Наразі тривають слідчі дії для встановлення всіх обставин злочину та притягнення винних до відповідальності.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати