18 травня 2024, 11:16

Sayenko Kharenko долучилася до проєкту зі стимулювання експорту та експортного потенціалу від Програми USAID

Sayenko Kharenko

Sayenko Kharenko надаватиме онлайн-консультації для підвищення експортного потенціалу українських компаній, зокрема, підприємств переробної галузі економіки, у межах Проєкту зі стимулювання експорту та експортного потенціалу, який реалізує  Програма USAID "Конкурентоспроможна економіка України".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Проєкт передбачає залучення понад 300 українських компаній, які отримають консультації щодо різних аспектів ведення експортної діяльності. Учасники зможуть скористатися експертними порадами з таких питань:

  • Митне оформлення та інші аспекти підготовки товару до експорту.
  • Укладення та виконання зовнішньоекономічних договорів (окрім вирішення спорів щодо виконання договорів).
  • Відповідність продукції вимогам для експорту, включно з сертифікацією, технічним регулюванням, маркуванням, ліцензуванням та іншою дозвільною документацією, а також питання безпечності продукції.
  • Податкове законодавство.
  • Валютний контроль та питання, пов’язані з експортними платежами.
  • Доступ до фінансування та залучення інвестицій для експортної діяльності.
  • Логістичні питання, пов’язані з експортом.

Як зазначається, ініціатива має на меті допомогти українським компаніям збільшити свою присутність на міжнародних ринках, що є важливим кроком для розвитку конкурентоспроможної економіки країни.

Для отримання детальної інформації щодо подачі заявки, необхідних документів та критеріїв відбору потрібно перейти за посиланням.

Прийом заявок триватиме до 28 травня 2024 року.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати