06 травня 2021, 9:18

Розпочато спеціальну серію з цивільного, сімейного та спадкового права: встигни долучитися!

АПУ

Комітет з цивільного, сімейного та спадкового права Асоціації правників України запрошує до участі в спеціальній серії заходів з сімейного права. Упродовж тижня обговорять нагальні нюанси сімейного законодавства, останньої практики, найдієвіші стратегії й тактики захисту та дадуть відповідь на питання, які цікавлять саме вас. Серед спікерів — представники Ради Комітету АПУ. 


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Аліменти на дитину: як захистити інтереси та майно платника від недобросовісних посягань стягувача?

1К

17 травня, 16:00-17:00 

Реєстрація за посиланням.

Інтереси дитини та розмір аліментів, співвідношення прав стягувача та обов’язків платника аліментів, аліментний договір: ключові положення для платника, запобіжники та механізми контролю, судовий наказ про стягнення аліментів і захист інтересів платника аліментів у позовному провадженні. Про це й не тільки поговоримо 17 травня.

Ключова спікерка — Ольга Лепіхіна, членкиня Ради Комітету АПУ з цивільного, сімейного та спадкового права, радниця ЮФ Asters.

Гаазька Конвенція від 1996 року. Реальні можливості vs. Українські реалії застосування

1КС

19 травня, 16:00-17:00

Реєстрація: за посиланням.

Обговорення присвячено Гаазькій Конвенції про юрисдикцію, право, що застосовується, визнання, виконання та співробітництво щодо батьківської відповідальності та заходів захисту дітей від 19 жовтня 1996 року. Її положеннями встановлено міжнародно-правовий механізм захисту особи чи майна дитини.

Ключовий спікер — Олександр Губін, член Ради Комітету АПУ з цивільного, сімейного та спадкового права, старший юрист AGA Partners.

Поділ майна осіб, які проживають однією сім’єю без реєстрації шлюбу: стратегія і тактика захисту

1КСЦ

21 травня, 16:00-17:00

Реєстрація: за посиланням.

Третій захід із серії щодо з сімейного права, присвячений питанню поділу майна осіб, які проживають у фактичному шлюбі — від окремих аспектів до актуальної практики Верховного Суду.

Ключова спікерка — Олена Сібірцева, членкиня Ради Комітету АПУ з цивільного, сімейного та спадкового права, старша юристка A.G.A. Partners law firm, адвокатка.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати