13 лютого 2020, 14:10

Розпочалося тестування на посади прокурорів в Офісі Генпрокурора

Прес-служба ГПУ

12 лютого розпочався перший етап добору на 100 вакантних посад прокурорів в Офісі Генерального прокурора. Наразі отримано 1552 пакети документів і вони продовжують надходити.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "В ОАСК хочуть оскаржити повноваження Президента призначати т.в.о. Директора ДБР".

Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

На цьому етапі кандидати, які допущені до участі у доборі, пройдуть тестування на знання законодавства. Після цього 300 осіб з найбільшою кількістю балів згідно рейтингу, але не меншою за 70, пройдуть тестування на загальні здібності. Згодом 200 кандидатів з найбільшою кількістю балів за результатами другого етапу згідно рейтингу, але не меншою за прохідний бал (буде визначений пізніше), будуть допущені до співбесід.

Як зазначається, по завершенню зазначеного процесу буде сформовано загальний рейтинг з близько 100 кандидатів з найбільшою кількістю балів, які успішно пройшли добір. Вони пройдуть стажування у Тренінговому центрі та Офісі Генерального прокурора, після якого буде сформовано остаточний рейтинг, відповідно до якого кандидати будуть обирати посади, оприлюднені в оголошенні про добір.

Так, списки кандидатів, які допущені до участі у доборі, а також інформація про час та місце проведення тестування будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Офісу Генерального прокурора.

123445(1)

1234567(2)

Нагадаємо, народні депутати хочуть наділити Голову АМКУ новими повноваженнями без права на звільнення.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати