21 вересня 2021, 17:33

Розміщення напису "Для дітей" на упаковках майонезу: АМКУ розпочало справу стосовно ТОВ "Щедро"

Пресслужба АМКУ

Адміністративна колегія ПТВ АМКУ розпочала розгляд справи проти ТОВ «ЩЕДРО» стосовно порушення конкурентного законодавства у вигляді поширення інформації, що вводить в оману. 


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "АМКУ оштрафував ТОВ «СПЕКТРУМ ДЕВЕЛОПМЕНТ» і ТОВ «ВЕСТБУД ПЛЮС» за змову на торгах"

Про це повідомляє пресслужба АМКУ. 

В якості недобросовісної конкуренції працівники конкурентного відомства попередньо оцінють поширення відомостей, які містять неправдиві дані щодо способу виготовлення «Майонезу 67% жиру «Домашній «Для дітей» та Маргарину столовогого «Для випічки для дітей». 

 Як встановлено Відділенням спосіб викладення  домінуючих написів «Домашній» і «Для дітей» можуть викликати у споживачів враження, що  майонез призначений для дітей та виготовлений в особливих умовах. Хоча  фактично продукт призначено для широкого загалу. 

Також ТОВ «ЩЕДРО» на упаковці маргаринів розміщує зображення випічки у вигляді дитячих іграшок поруч з  домінуючим написом «До випічки для дітей». Аналогічно майонезу, маргарин також призначений для широкого загалу. 

Наразі розгляд справи триває.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати