20 вересня 2021, 18:39

АМКУ оштрафував ТОВ «СПЕКТРУМ ДЕВЕЛОПМЕНТ» і ТОВ «ВЕСТБУД ПЛЮС» за змову на торгах

Пресслужба АМКУ

Антимонопольний комітет України ухвалив рішення про накладення штрафів загальною сумою 1 123 984 гривень на компанії ТОВ «СПЕКТРУМ ДЕВЕЛОПМЕНТ» і ТОВ «БК «ВЕСТБУД ПЛЮС» за порушення законодавства про захист економічної конкуренції.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Що змінилося в закупівельному законодавстві"

Про це повідомляє пресслужба АМКУ.

Мова йде про відкриті торги, які проводились Управлінням будівництва, архітектури та землекористування Святошинської районної державної адміністрації в місті Києві: реконструкція приміщень для відновлення роботи дошкільного навчального закладу № 497, за адресою: м. Київ, вул. Академіка Корольова, 5-А.

Також йдеться про торги, замовником яких було комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської державної адміністрації – «Київтеплоенерго»: на закупівлю для відновлення асфальтобетонних, ФЕМових покриттів, місць розриттів після усунення пошкоджень на теплових мережах СП «КИЇВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ» КП «Київтеплоенерго» у Подільському адімінстративному районі міста Києва.

Загальна очікувана вартість торгів понад 220 млн грн.

За результатами розслідування Комітетом було встановлено, що зазначені суб’єкти господарювання узгодили між собою умови участі у торгах, таким чином усунувши конкуренцію між собою.

Зважаючи на виявлені факти порушень, передбачені пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», АМКУ визнав дії ТОВ «СПЕКТРУМ ДЕВЕЛОПМЕНТ» і ТОВ «БК «ВЕСТБУД ПЛЮС» порушенням Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів.

Окрім покарання у вигляді штрафу, відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» обидві компанії позбавляються права участі в публічних закупівлях на 3 роки.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати