12 листопада 2019, 12:48

Робота юриста буде спрощена за рахунок автоматизації дослідження


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Представлена ​​нова версія 2.0 аналітично-інформаційної платформи Lex. Розробниками був удосконалений механізм здійснення пошуку, який отримав назву «петля пошуку». Цільове призначення інструменту зводиться до усунення допущення помилок, які мали місце при виконанні пошуку необхідних в роботі юриста матеріалів. Мова йде про:

  • коментарі до нормативно-правової документації;

  • професійні публікації;

  • контролі НПА та ін.

Принцип роботи нового інструменту досить простий. Він зводиться до трьох основних кроків: знаходимо матеріал - зберігаємо його - оновлюємо. Над створенням і впровадженням в роботу механізму працювали не один, а відразу група досвідчених програмістів. Розділ «Портфелі» тепер може послужити і як вмістилище для зберігання і оновлення списку пошуку. Це дозволить поліпшити контроль, спростить роботу і можливості пошуку. Наприклад, щоб не повертатися до вже переглянутих матеріалів, система підсвічує їх в результатах пошуку.

Крім того, розроблені схеми, завдяки яким в схематичному вигляді можна простежити хронологію виконання завдань покроково. Розділ під назвою «Процедури» досить простий у використанні. При цьому містить безліч схем, які допоможуть юристу розібратися в складних або проблемних питаннях.

Замовити безкоштовну демо-версію можна за посиланням.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати