28 квітня 2021, 18:43

Рішення дисциплінарної комісії приватних виконавців будуть розміщувати на сайті Мін'юсту

Пресслужба Міністерства юстиції

Міністерство юстиції внесло зміни до Положення про Дисциплінарну комісію приватних виконавців затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 27 листопада 2017 року № 3791/5.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Держреєстратори зможуть отримати доступ до відомостей, що містяться на паперових носіях БТІ"

Про це повідомляє пресслужба Мінюсту.

Зміни спрямовані на удосконалення порядку діяльності Дисциплінарної комісії, забезпечення прозорості та відкритості її діяльності. Зокрема, на офіційному сайті Міністерства юстиції буде публікуватись інформація про прийняті на засіданні ДКПВ рішення. Інформація буде містити ПІБ приватного виконавця, щодо якого розглядалося подання Міністерства юстиції про притягнення до дисциплінарної відповідальності, суть порушення та рішення Дисциплінарної комісії.

«Спільно з приватними виконавцями Міністерство юстиції продовжить працювати над забезпеченням прозорості та відкритості роботи Дисциплінарної комісії. Наявність цих важливих складових справедливого дисциплінарного процесу сприятиме подальшому розвитку професії приватного виконавця», - зазначив Заступник міністра юстиції з питань виконавчої служби Андрій Гайченко. 

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати